Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Druga edycja Akademii Managera! Rejestracja od 4 września.
BANER AM 04 09 23 850 570

 

BANER AM 04 09 23 850 570

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych (UE) KPK zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Akademii Menagera projektów Horyzont Europa. Wydarzenie zorganizowane zostało wspólnie przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej w NCBR oraz Horyzontalne Punkty Kontaktowe. Rozpoczęcie rejestracji zaplanowano na 4 września, natomiast inauguracja pierwszych zajęć zaplanowana jest na 20 września 2023 roku.

W tym roku, Akademia będzie składać się z 9 modułów informacyjnych oraz 9 spotkań towarzyszących, podczas których prezentowane będą dobre praktyki beneficjentów.

Start -> 20 września      –      Koniec -> 23 listopada

Spotkania będą odbywały się co środę i czwartek przez 9 tygodni, aby poznać pełny cykl życia projektu w Programie Ramowym Horyzont Europa. Wszystkie wydarzenia odbędą się online.

Moduły głównego cyklu przeprowadzą przez program HE – od pomysłu na projekt, przez rejestrację w systemie, analizę dokumentacji konkursowej, poszukiwanie partnerów, przygotowanie części administracyjnej i merytorycznej wniosku, proces oceny wniosku, aż po podpisanie umów grantowych i konsorcjalnych. Omówimy także procesy raportowania, kosztów oraz spotkań przeglądowych i audytów.

W trakcie spotkań towarzyszących, które odbywać się będą w każdy czwartek, zaprezentowane będą dobre praktyki beneficjentów, które mogą być cennym wsparciem podczas tworzenia wniosków i realizacji projektów.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia Akademii Managera HE po ukończeniu min. 8 spotkań z głównego cyklu (nie obejmuje tygodnia z 1 listopada) oraz zdaniu testów po każdym module. Spotkania towarzyszące są opcjonalne i nie wpływają na otrzymanie zaświadczenia.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kpk.gov.pl/po-wakacjach-rusza-druga-edycja-akademii-managera

Zachęcamy do uczestnictwa