Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Forum Gospodarcze Brandenburgia – Dolny Śląsk pod tytułem „Innowacyjne technologie energetyczne
forum gospdarcze 2

 

forum gospdarcze

W imieniu organizatorów – Agencji Rozwoju Gospodarczego Brandenburgii pragniemy zaprosić MMŚP z Dolnego Śląska na Forum Gospodarcze Brandenburgia – Dolny Śląsk pod tytułem „Innowacyjne technologie energetyczne”. Forum Gospodarcze odbędzie się 15.06. 2023 r. w Cottbus.

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Brandenburgisch-Niederschlesisches Wirtschaftsforum (Forum Gospodarcze Brandenburgia – Dolny Śląsk), poświęcone tematyce „Innowacyjne Technologie Energetyczne”. Wydarzenie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2023 roku w Cottbus.

Brandenburgisch-Niederschlesisches Wirtschaftsforum to renomowana konferencja gospodarcza, skupiająca wiodących ekspertów, przedsiębiorców oraz innowatorów z branży energetycznej. Celem tego forum jest wymiana wiedzy, promowanie innowacyjnych rozwiązań oraz nawiązywanie partnerstw biznesowych.

Podczas tegorocznego Wirtschaftsforum skoncentrujemy się na „Innowacyjnych Technologiach Energetycznych”, aby omówić najnowsze trendy i osiągnięcia w dziedzinie energii odnawialnej, efektywności energetycznej oraz zrównoważonego rozwoju. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami, przedstawienia swoich pomysłów oraz nawiązania owocnych kontaktów z innymi profesjonalistami z branży.


Data: 15 czerwca 2023

Godzina: 9:00 – 17:00

Miejsce: Start Block 2, Cottbus, Siemens-Halske-Ring 2, Brandenburgia

Osoba kontaktowa w WCTT: Marcin Jabłoński, tel. 71 320 43 39, e-mail: marcin.jablonski@pwr.edu.pl


Agenda wydarzenia obejmuje:

  • Przemówienia i prezentacje od czołowych ekspertów w dziedzinie energii
  • Dyskusje panelowe na temat innowacyjnych technologii energetycznych
  • Sesje networkingowe, umożliwiające nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych
  • Wystawy i prezentacje nowoczesnych rozwiązań technologicznych

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja do spotkania z liderami branży, wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowej wiedzy na temat najnowszych innowacji w sektorze energetycznym.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na poniższej stronie: https://www.wfbb.de/termine-und-events/brandenburgisch-niederschlesisches-wirtschaftsforum-innovative-energietechnologien

Liczymy na udział Państwa w Brandenburgisch-Niederschlesisches Wirtschaftsforum i wspólnie tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przyszłości energetyki.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.