Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher

W wieku 92 lat zmarł prof. Jan Koch, założyciel i dyrektor WCTT w latach 1995-2016

nekrolog www

Z głębokim żalem i szacunkiem żegnamy Profesora Jana Kocha, wybitnego naukowca i założyciela naszego centrum. Jego wizja, pasja i nieustające zaangażowanie w rozwój nauki i innowacyjności były inspiracją dla nas wszystkich. Profesor Koch nie tylko wytyczył ścieżki rozwoju WCTT, ale również był mentorem i przewodnikiem dla wielu z nas. Jego wkład w naukę, edukację i

International B2B Software Days 2023 – the Future of Digital Business #SWDays23

8325185277 777e489d5a

  Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej wspólnie z Siecią Enterprise Europe Network, zapraszają na 7. Międzynarodowe Dni Oprogramowania, które odbędą się w dniach 8-10 maja 2023 w Wiedniu. W tym roku hasłem przewodnim spotkań będzie PRZYSZŁOŚĆ BIZNESU CYFROWEGO.

29 Polsko-Czesko-Niemieckie Forum Kooperacji Firm

obraz

Zapraszamy Państwa na 29 Polsko-Czesko-Niemieckie Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 10.11.2022r. w Karpaczu.

Prowadzenie działalności gospodarczej w Stanach Zjednoczonych: co należy wiedzieć o wejściu na rynek amerykański. Webinar online już 22 lutego 2024.

Zrzut ekranu 2024 02 14 124959 1

Sieć Enterprise Europe Network zaprasza na pierwszy z serii webinar „Embracing Global Markets”, który ma na celu pomoc europejskim MŚP, start-upom oraz klastrom w rozwoju na rynkach Azji, Afryki i obu Ameryk. Webinaria prowadzone będą przez ekspertów z różnych służb Komisji Europejskiej oraz „Enterprise Europe Network”, największego na świecie dostawcy usług biznesowych.

Szkolenie online pt. „Komercjalizacja wyników badań naukowych w programie Horyzont Europa”.

www szkolenie komercjalizacja badan

  Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr oraz Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Komercjalizacja wyników badań naukowych w programie Horyzont Europa”. Wydarzenie będzie miało charakter on-line i odbędzie się 14 marca br. w godz. 10:00 – 12:00.

Sukces komercjalizacji Politechniki Wrocławskiej i MPWiK Wrocław.

sukces kom

Politechnika Wrocławska i Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu udzieliło licencji na wspólny wynalazek Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu.

Szkolenie online pt. „Vat w transakcjach międzynarodowych 2024”.

szkolenie VAT

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne webinarium pt. „Vat w transakcjach międzynarodowych 2024”, celem efektywniejszej działalności w otoczeniu międzynarodowym.   

To już 15 lat Sieci Enterprise Europe Network w Polsce! Wsparcie i pomoc MŚP w ich rozwoju na rynkach zagranicznych.

Enterprise Europe Network infografika

    Wrocławskie Centrum Transferu Technologii już od wielu lat aktywnie wspiera rozwój polskich przedsiębiorców z sektora MŚP na arenie międzynarodowej. Jako dumny członek największej na świecie Sieci Enterprise Europe Network, powołanej przez Komisję Europejską, pragniemy serdecznie gratulować 15 lat istnienia. Z okazji nadejścia Nowego Roku 2024 kierujemy nasz wzrok w przyszłość, która pełna jest

EIC ogłasza nabór do programu: Women Leadership Programme (4. edycja). Wzmacnianie pozycji przywództwa kobiet.

EIC WLP 750

      W celu wspierania udziału kobiet w dziedzinie innowacji i technologii, Europejska Rada Innowacji (EIC) ogłasza inaugurację 4. edycji programu EIC Women Leadership Programme (EIC WLP). Termin składania zgłoszeń do programu upływa 21 stycznia 2021 r.

Szkolenie stacjonarne pt. „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”

newsletter szkolenie wroclaw

Na prośbę naszego partnera DIG, zapraszamy na szkolenie stacjonarne pt. „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”, które odbędzie się już 28 listopada we Wrocławiu w hotelu Radisson Blu. Organizatorami szkolenia jest Dolnośląska Izba Gospodarcza, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Amazon Polska.