365 Timing Economic Congress na 75-lecie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

W imieniu Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju mamy zaszczyt zaprosić Państwa do jubileuszowego panelu 365 Timing Economic Congress w ramach obchodów 75-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wydarzenie 365 Timing Economic Congress to wspólne przedsięwzięcie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju, w ramach partnerstwa strategicznego z Województwem Dolnośląskim. Jego celem jest spotkanie przedstawicieli środowisk w trójkącie samorządy-przedsiębiorstwa-nauka.

„Bezpieczeństwo energetyczne a zielona gospodarka. Technologia i innowacje jako kluczowe czynniki rozwoju oparte na wiedzy” to hasło przewodnie tegorocznego, jubileuszowego kongresu. Agresja Rosji na Ukrainę na wschodzie ukazały istotność obszaru, jakim jest bezpieczeństwo energetyczne i potrzebę wzmożonych działań w zakresie dążenia do rozwoju zielonej gospodarki.

W programie kongresu zostaną uwzględnione tematy bezpieczeństwa energetycznego Unii Europejskiej, transformacji energetycznej, odnawialnych źródeł energii, nowoczesnego transportu, czy też finalizacji procesów zielonych inwestycji, przedsiębiorczości ekonomicznej i społecznej proekologicznej, w tym start-upów.

Zapraszamy do zapisów na udział online pod linkiem: https://bit.ly/3FF9Qkc

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie 365 Timing Economic Congress.

Zapraszamy do uczestnictwa