Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Transformacja cyfrowa – mocny impuls do zmiany sposobu działania i kultury firmy”, celem podniesienia konkurencyjności firm na rynku krajowym i międzynarodowym.

Szkolenie adresowane jest do osób zarządzających firmami oraz ich właścicieli, niezależnie od przedmiotu działalności i skali działania. Wiedza pozyskana w trakcie szkolenia ułatwi podjąć decyzję czy i jak rozpocząć transformację cyfrową firmy lub w przypadku rozpoczętego procesu, ocenić czy przebiega w odpowiednim kierunku. W trakcie panelu dyskusyjnego będzie można omówić swoje wyzwania i przypadki z zakresu szeroko rozumianej transformacji.

Więcej informacji na stronie https://wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/szkolenie-transformacja-cyfrowa-mocny-impuls-do-zmiany-sposobu-dzialania-i-kultury-firmy/