Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Zapraszamy na wydarzenie matchmakingowe poświęcone tematyce Energii – 19 października 2021 r.
shutterstock 168404684 scaled

shutterstock 168404684Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w wydarzeniu matchmakingowym poświęconemu tematyce Energii, które odbędzie się w dniu 19 października 2021 r. w godzinach 9.30-13.30. Organizatorami webinarium jest Biuro NCBR w Brukseli/Business & Science Poland wraz z partnerami z Cypru, Słowenii i Węgier.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych międzynarodowymi partnerstwami pod kątem wniosku składanego do konkursów ogłaszanych w ramach klastra 5 Horyzontu Europa (Energy systems, grids, and storage; Renewable energy, Carbon capture, utilisation and storage, Efficient, sustainable, inclusive energy use and energy efficient buildings).

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja do dnia 13 października 2021 r. poprzez wypełnienie formularza, w którym można zapisać się jako uczestnik albo prezenter. Prezenter zyskuje 3 minuty na przedstawienie swoich pomysłów (prezentację również należy przesłać najpóźniej do dnia zakończenia rejestracji).

Więcej szczegółów na stronie a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem jednego z organizatorów pod adresem maciej.woszczyk@ncbr.gov.pl.

Więcej informacji do pobrania w agenda cy pl si hu 19.10.2021

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu!