Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Zapraszamy na szkolenie on-line: Jak finansować biznes? Fundusze Europejskie, crowdfunding, Venture Capital
f

f Na prośbę naszego partnera – Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie – Wrocławskie Centrum Transferu Technologii serdecznie zaprasza właścicieli lub pracowników firm z województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego, którzy poszukują źródeł finansowania na rozwój swojej firmy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 26 października 2021 r. w godz. 10:00 – 14:00.

W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną zasady finansowania w ramach różnych instrumentów:

  • ogólnie zasady Funduszy Europejskich oraz kierunki nowych programów,
  • na czym polega crowdfunding i dla kogo ten model finansowania jest najlepszy,
  • finansowanie związane z wejściem inwestycyjnym.

Ponadto druga część szkolenia będzie prowadzona przez ekspertów, którzy pokażą temat z drugie perspektywy, czyli tych którzy decydują o dofinansowaniu bądź wprowadzają daną firmę na platformę.

Wydarzenie poprowadzi p. Daria Wróbel, specjalista w zakresie finansowania przedsiębiorstw, od 2018 roku konsultant sieci Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network wspierającej MŚP w rozwoju innowacyjności i internacjonalizacji.

Wśród prelegentów znajdą się także:

  • Tomasz Łasecki– Partner Zarządzający w Pomerangels, funduszu venture capital, który koinwestuje z Aniołami Biznesu;
  • Michał Twardochleb– ekspert z bogatym doświadczeniem w ocenie wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych, składanych do instytucji krajowych i regionalnych;
  • Piotr Zając– Business Development Manager na platformie crowdundingowej Beesfund.

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela konsultantka Enterprise Europe Network p. Daria Wróbel, e-mail: Daria.Wrobel@zut.edu.pl, tel. 725 292 808.

Zachęcamy również do odwiedzenia:

FB: https://www.facebook.com/events/1091376538264161?ref=newsfeed

LI: https://innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-line-jak-finansowac-biznes-fundusze-europejskie-crowdfunding-venture-capital