Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach w ramach projektu „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie”
shutterstock 116614312 scaled

shutterstock 116614312Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej na prośbę partnerów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie”.

„Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” to projekt skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski, którym zależy na rozwoju swojej działalności poprzez udział w zagranicznych zamówieniach publicznych lub zamówieniach publicznych organizacji międzynarodowych.

W ramach projektu zaplanowane jest kompleksowe i zindywidualizowane wsparcie w postaci:

 • SZKOLENIA Z ZAGRANICZNYCH ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  Każde przedsiębiorstwo, które zgłosi się do projektu będzie mogło wziąć udział w szkoleniu dotyczącym wybranych dwóch rynków międzynarodowych zamówień publicznych.
 • INDYWIDUALNEGO DORADZTWA PRAWNEGO
  Doradztwo prawne, prowadzone przez ekspertów z dziedziny zamówień publicznych, ma na celu udzielenie profesjonalnej pomocy m.in. w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargu zagranicznym oraz omówienie konkretnych przypadków związanych z postępowaniem o zamówienie publiczne, którym zainteresowane jest przedsiębiorstwo.
 • WSPARCIA W ZAKRESIE POSZUKIWANIA INTERESUJĄCYCH POSTĘPOWAŃ
  Na bieżąco monitorujemy zagraniczne rynki zamówień pod kątem działalności naszych klientów i intersujących ich postępowań. W tym celu opracowaliśmy własną wyszukiwarkę zagranicznych zamówień.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w najbliższych szkoleniach:

25 listopada 2021 – Szkolenie informacyjne z zakresu możliwości udziału polskich przedsiębiorców z sektora MMŚP w rynkach zamówień publicznych Chorwacji, Serbii i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju

3 grudnia 2021 – Zamówienia publiczne w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych – szansa na rozwój dla polskich przedsiębiorców

 

Weź udział w projekcie i… 

 • zwiększ konkurencyjność swojej firmy i kompetencje pracowników
 • dołącz do grona przedsiębiorców działających na arenie międzynarodowej
 • korzystaj z możliwości, jakie daje udział w zagranicznych przetargach
 • zdobywaj wiedzę od ekspertów
 • rozwiń swój biznes

 

Dowiedz się więcej zzp.wgpr.pl

Kontakt: 

Wielkopolska Grupa Prawnicza
Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.

ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań

tel.: + 48 (61) 850 12 33

fax: + 48 (61) 850 11 44

e-mail: biuro@wgpr.pl