08.10 Wtorek
11.10 Piątek

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z województwa dolnośląskiego na bezpłatne, stacjonarne szkolenie pt.: „Automatyzacja pracy i wykorzystanie sztucznej inteligencji”, podczas którego zostaną przedstawione narzędzia AI, możliwe do wykorzystania przez firmę m.in. w działaniach marketingowych.

Korzyści dla firm wynikające z uczestnictwa w szkoleniu:

• Zwiększona Efektywność: Poznaj strategie oszczędzania czasu i zasobów, co przekłada się na zwiększenie produktywności.
  • Innowacja w Działaniu: Implementacja AI i automatyzacji nie jest już zarezerwowana dla korporacji. Dowiedz się, jak wdrożyć te rozwiązania w swojej firmie.
  • Przewaga Konkurencyjna: Wykorzystanie narzędzi automatyzacji pracy może dać Twojej firmie przewagę nad konkurencją przez optymalizację procesów.
  • Rozwój Umiejętności: Uczestnicy szkolenia zdobędą praktyczną wiedzę, którą mogą od razu zastosować w codziennej pracy.

Harmonogram:

1.  Wstęp i cel prezentacji: Wyjaśnimy, dlaczego warto wdrażać sztuczną inteligencję (AI) i automatyzację w codziennych operacjach firmy, omawiając korzyści, takie jak oszczędność czasu i zwiększenie wydajności.
2. Studia przypadku: Przedstawimy konkretne przykłady z różnych branż, które pokazują, jak zastosowanie AI przyniosło wymierne efekty i korzyści biznesowe.
3. Wykorzystanie Chat GPT: Otrzymasz praktyczne porady dotyczące tego, jak używać Chat GPT i innych narzędzi AI do usprawnienia pracy oraz komunikacji w firmie.
4. Narzędzia dla każdego – wirtualny poradnik:

• Treści: Jak automatyzować tworzenie i zarządzanie treściami.
  • Grafiki: Proste narzędzia do szybkiego tworzenia profesjonalnych grafik.
  • Wideo: Sposoby na efektywne tworzenie atrakcyjnych filmów dla firmy.

5. AI w marketingu:

• Analityka: Wykorzystanie danych do podejmowania lepszych decyzji biznesowych.
  • Strona internetowa: Automatyzacja obsługi klienta oraz personalizacja strony.
  • Social media: Sprawniejsze zarządzanie i większe zaangażowanie w mediach społecznościowych.

6. Rozwój osobisty: Dowiedz się, jak AI może pomóc w rozwijaniu pasji i zainteresowań poza pracą.
7. Przyszłość: Zajrzymy w to, jak AI i automatyzacja wpłyną na przyszłość pracy i biznesu.
8. Podsumowanie i konkurs: Na koniec zebrane zostaną najważniejsze informacje, a uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie, aby utrwalić swoją wiedzę i zaangażowanie.

REJESTRACJA
Opole  Wrocław

Miejsce:

Park Naukowo-Technologiczny w Opolu
ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole, sala 2.01

Miejsce:

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej
ul. Smoluchowskiego 48Aa, 50-372 Wrocław, bud. B11 sala 12

Data: 8 października 2024 r.
Szkolenie w godz. 9:00-16.00

Data: 11 października 2024 r.
Szkolenie w godz. 9:00-16.00

Zgłoszenie na szkolenie do 4.10.2024 Zgłoszenie na szkolenie do 9.10.2024

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE UDZIAŁEM W SZKOLENIU W OPOLU, NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ.

BRAK MIEJSC!

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE UDZIAŁEM W SZKOLENIU WE WROCŁAWIU, NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ.

BRAK MIEJSC!

Szkolenie ma charakter praktyczny. Prosimy uczestników o zabranie ze sobą laptopów.
Nie zapewniamy sprzętu do ćwiczeń.

W ramach jednej firmy, na szkolenie może zgłosić się maksymalnie 2 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu otrzymają potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Ekspert prowadzący szkolenie:
Mateusz Biernacki współwłaściciel i założyciel firmy RekinySukcesu.pl
Specjalista w tworzeniu nowych kanałów dotarcia do Klientów online. Dzieli się wiedzą z zakresu marketingu internetowego, szkoląc m.in. dla mBanku czy Uniwersytetu Wrocławskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach!