Serdecznie zapraszamy na Dzień informacyjny Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, organizowany z Horyzontalnym Punktem Kontaktowym Polska Południowo-Zachodnia (HPK PPZ) oraz Enterprise Europe Network (EEN), przy udziale Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE).
W programie m.in.: prezentacje o możliwościach finansowania projektów badawczych i rozwojowych w ramach Horyzontu Europa, wsparciu MŚP przez sieć EEN, a także praktyczne przykłady współpracy. Na zakończenie zaplanowano sesję networkingową – doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.
Zachęcamy również do obejrzenia filmu: „Poznaj Filar III Horyzontu Europa – jak aplikować” Dzięki niemu dowiesz się, jak działa Europejska Rada ds. Innowacji (EIC), jakie są formy finansowania (Pathfinder, Transition, Accelerator) i jak skutecznie aplikować. Filar III to Twoja szansa na wsparcie – od pomysłu po rynek!
Termin:
13 listopada 2025 r.
Miejsce: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Politechnika Wrocławska, ul. Smoluchowskiego 48 a, bud. B11, 50-372 Wrocław Godzina: 09:30-14:30 Rejestracja: Nie zwlekaj – udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona! Rejestracja obowiązuje do 10.11.2025 r. Zarejestruj się już dziś, korzystając z poniższego formularza zgłoszeniowego.