11.06 Wtorek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr oraz Sieć Enterprise Europe Network zapraszają na bezpłatny webinar pt. „Fundusze Europejskie na Start! Aktualne nabory wniosków. Kluczowe informacje”. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jakie projekty mogą zostać sfinansowane w najbliższym czasie oraz poznają najważniejsze wytyczne oraz praktyczne ujęcie poszczególnych konkursów. Dla zainteresowanych konkretnymi naborami przewidujemy indywidualne konsultacje pomysłów na projekty w odrębnym terminie.

W ramach Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 istnieje wiele projektów, obejmujących obszary od innowacyjności po ekologię, wsparcie regionalne oraz badania i rozwój. Szkolenie jest skoncentrowane na dostarczeniu uczestnikom wiedzy na temat tych możliwości, aby umożliwić im skuteczne pozyskiwanie środków na realizację swoich przedsięwzięć.

Spotkanie jest dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z pozyskiwaniem funduszy europejskich. Dostarczymy nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych wskazówek i narzędzi, które umożliwią im skuteczne konkurowanie o te zasoby.

Poznając możliwości finansowania projektów, uczestnicy będą mogli wzmocnić swoją pozycję na rynku poprzez rozwój nowych produktów, usług czy technologii, co pozwoli im uzyskać przewagę konkurencyjną. Dzięki zdobytym informacjom będą mogli świadomie planować i realizować swoje przedsięwzięcia, wykorzystując dostępne źródła finansowania w sposób efektywny i zgodny z polityką Unii Europejskiej dotyczącą rozwoju gospodarczego i społecznego.

Spotkanie jest dedykowane przede wszystkim MŚP, które nie mają doświadczenia w pozyskiwaniu Funduszy Europejskich.

Agenda:

10:00-10:40 Ścieżka SMART w ramach Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027
10:40-11:15 Kredyt ekologiczny w ramach Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027
11:15-11:25 Przerwa
11:25-12:00 Promocja marki innowacyjnych MŚP w ramach Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027
12:00-12:15 Fundusze Europejskie – pomoc regionalna dla województw dolnośląskiego i opolskiego
12:15-12:30 Przerwa
12:30-13:00 Eurostars i INNOglobo – międzynarodowe projekty badawczo-rozwojowe

Termin: 11 czerwca 2024 r.
Godzina: od godz. 10:00 – 13.00.
Miejsce szkolenia: online
Zgłoszenie na szkolenie: Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 10.06.2024 r. do godz. 15:00 poprzez formularz

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu!