Szkolenie stacjonarne pt. „Bezpieczna eksploatacja urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń ciśnieniowych”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr oraz Urząd Dozoru Technicznego Oddział Terenowy we Wrocławiu, zapraszają firmy z Dolnego Śląska i województwa Opolskiego, na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Bezpieczna eksploatacja urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń ciśnieniowych”, celem podniesienia konkurencyjności firm na rynku krajowym i międzynarodowym. Podczas szkolenia zostanie omówiony zakres oferowanych usług i możliwości współpracy z firmami, ze strony Urzędu Dozoru Technicznego.

Wszystkie zagadnienia będą poruszane w kontekście praktycznym, z uwzględnieniem konkretnych przykładów i przypadków z życia codziennego, co pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć i przyswoić omawiane tematy. Dodatkowo zostaną omówione również aktualne regulacje prawne i normatywne dotyczące eksploatacji tych urządzeń, aby uczestnicy mogli dostosować swoje działania do obowiązujących standardów bezpieczeństwa.

Więcej informacji i rejestracja na stronie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.