Rejestracja do trzeciej edycji Akademii Menadżera projektów z Horyzontu Europa.

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE w NCBR wspólnie z siecią Horyzontalnych Punktów Kontaktowych zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu Akademii Menadżera projektów z programu Horyzont Europa.

Tegoroczna edycja Akademii Menadżera będzie obejmowała 9 modułów informacyjnych oraz 9 spotkań towarzyszących, na których będą prezentowane dobre praktyki przez doświadczonych beneficjentów. Przekazywana wiedza na temat Programu Ramowego Horyzont Europa jest każdorazowo aktualizowana, aby zapewnić uczestnikom najświeższe informacje. Akademia rozpocznie się już 18 września i potrwa do 14 listopada, z cotygodniowymi spotkaniami odbywającymi się w środy i czwartki przez 9 kolejnych tygodni. Cały cykl życia projektu w Programie Ramowym Horyzont Europa będzie omawiany podczas spotkań, które odbędą się online.

Rejestracja:

UWAGA! Rejestracja rozpocznie się 4 września 2024 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu limitu miejsc rejestracja zostanie zamknięta.
Uczestnicy, którzy otrzymali zaświadczenie w 1. lub 2. edycji, nie mogą ponownie brać udziału w Akademii Menadżera.

Akademia Menadżera to program szkoleniowy, który ma na celu przygotowanie uczestników do skutecznego zarządzania projektami badawczo-innowacyjnymi w ramach programu Horyzont Europa. Jest to cykl szkoleń, który łączy w sobie teorię z praktycznymi ćwiczeniami, umożliwiając zdobycie kluczowych kompetencji w zakresie zarządzania projektami. Uczestnicy Akademii poznają m.in. zasady planowania i realizacji projektów, zarządzania zespołami, budżetowaniem oraz rozliczaniem projektów zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej. Program skierowany jest do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i skutecznie prowadzić projekty międzynarodowe, szczególnie w kontekście unijnych programów badawczych.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu!