Wrocławskie Centrum Transferu Technologii w ramach projektu Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej zaprasza na webinarium pt. „Program Badań i Innowacji Horyzont Europa – O czym warto wiedzieć tworząc budżet projektu”, które odbędzie się 23 września 2021 r. w godzinach 10.00 – 12.00 na platformie Clickmeeting.

Szkolenie dedykowane jest dla osób planujących działania merytoryczne w ramach programu Horyzont Europa. Będzie można dowiedzieć się jaki będzie ich koszt oraz jak należy opisać je zgodnie z wytycznymi Programu Horyzont Europa – jak to zrobić, jak czytać wytyczne grantodawcy oraz jak przekonać, że dany koszt musi zostać poniesiony opowie Państwu nasza ekspertka Agata Bartoszewska.

Termin: 23 września 2021 r.

Czas trwania szkolenia: 10:00 – 12:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Regionalny Punkt Kontaktowy

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie na szkolenie: Aby wziąć udział w wydarzeniu, proszę kliknąć pod linkiem

Program webinarium:

1. 10:00 – 10:15: rejestracja uczestników oraz kilka słów o wsparciu dla wnioskodawców oferowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy – Aneta Krzymowska, RPK Wrocław
  2. 10:15 – 11:30: o planowaniu budżetu we wnioskach projektowych z uwzględnieniem wytycznych Komisji Europejskiej opowie Agata Bartoszewska – ekspert Regionalnego Punktu Kontaktowego w Poznaniu
  3. 11:30 – 12:00: Sesja pytań i odpowiedzi

Agata Bartoszewska od 1998 roku jest ekspertem Regionalnego Punktu Kontaktowego w Poznaniu, prowadzi konsultacje i wspiera potencjalnych beneficjentów Programów Ramowych w zakresie przygotowania i składania wniosków. Od wielu lat prowadzi szkolenia informacyjne i zajmuje się tematyką finansów (zasady finansowe, tworzenie budżetu, raportowanie, umowa grantowa).

Serdecznie zapraszamy naukowczynie i naukowców z regionu Dolnego Śląska zaangażowanych w tworzenie wniosków projektowych oraz zespoły administracyjne wspierające powstawanie wniosków na uczelniach i w instytutach badawczych w regionie!

Więcej informacji:

Aneta Krzymowska