22.10 Wtorek
on-line
Zarejestruj się

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województw dolnośląskiego i opolskiego na bezpłatne szkolenie online dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania w ramach naboru Promocja polskich marek organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Podczas godzinnego webinaru szczegółowo omówione zostaną zasady kwalifikowalności wydatków, rodzaje działań, jakie mogą być objęte dofinansowaniem, a także sposób składania wniosku o wsparcie.

Termin: 22 października 2024 r., godz. 10:00–11:00
Miejsce: Online
Rejestracja: do dnia 21.10.2024, do godz. 16:00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting

Szkolenie poprowadzi Daria Wróbel, specjalistka ds. pozyskiwania finansowania zewnętrznego oraz konsultant EEN, która od ponad 15 lat wspiera przedsiębiorców w zdobywaniu funduszy na rozwój działalności.

Nie przegap szansy na zwiększenie zasięgu swojej marki na rynkach międzynarodowych!