Szkolenie stacjonarne pt. „Automatyzacja pracy i wykorzystanie sztucznej inteligencji”

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z województwa dolnośląskiego na bezpłatne, stacjonarne szkolenie pt.: „Automatyzacja pracy i wykorzystanie sztucznej inteligencji”, podczas którego zostaną przedstawione narzędzia AI, możliwe do wykorzystania przez firmę m.in. w działaniach marketingowych.

Spotkanie jest dedykowane przedsiębiorcom z sektora MŚP.

Tematyka:
  • Wykorzystanie AI do transformacji biznesu i automatyzacji procesów.
  • Praktyczne wdrożenia narzędzi AI, dostępne dla firm każdej wielkości.
  • Zwiększenie efektywności, innowacyjności i przewagi konkurencyjnej.

• Data: 8 października 2024 r. (BRAK MIEJSC)
    Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny w Opolu ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole, sala 2.01
  • Data: 11 października 2024 r.
    Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, ul. Smoluchowskiego 48A, Wrocław, bud B11, sala 12 (BRAK MIEJSC)
❗️W celu rejestracji na szkolenie, we Wrocławiu, obowiązuje formularz zgłoszeniowy na stronie szkolenia.

Odkryj, jak narzędzia oparte na AI mogą zaoszczędzić nie tylko czas, ale również znacznie zwiększyć produktywność i innowacyjność w Twojej firmie!