Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Kongres Firm Rodzinnych – 6 czerwca 2023 r. Zarejestruj swój udział!

 

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej jako partner merytoryczny ma przyjemność zaprosić do udziału w 6. edycji Kongresu Firm Rodzinnych i Właścicielskich, która odbędzie się 6 czerwca 2023 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

 

Kolejna edycja Kongresu Firm Rodzinnych odbędzie 6 czerwca 2023 roku We Wrocławiu. To już szóste spotkanie firm rodzinnych i właścicielskich.

Hasło tegorocznej edycji to „Znaleźć energię”.

Będziemy mówić:

  • o najnowszych trendach, inspiracjach, rozwiązaniach technologicznych, organizacyjnych i finansowych,
  • przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny,
  • o transformacji sektora energii dla małych i średnich biznesów prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania.

Covid-19, kryzys, wojna w Ukrainie, przerwane łańcuchy dostaw, podwyżki cen surowców, wyzwania demograficzne, to problemy z którymi mierzą się gospodarki światowe. Te zawirowania z różną intensywnością dotykają firmy rodzinne, które muszą je uwzględnić i dostosować swoją działalność się do nowych warunków rynkowych.

Kongres zajmie się tematyką niezbędnej energii do rozwoju firm, mimo zmagania się z wieloma czynnikami kryzysogennymi. Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej.  Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów.

  • Data: 6 czerwca 2023 r.
  • Miejsce: Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
  • Rejestracja: Rejestracja uczestników na www.kfr.com.pl. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Rejestracja potrwa do wyczerpania miejsc.

Wydarzeniu towarzyszy: KONKURS PROMOTOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Wyróżniamy przedsiębiorstwa rodzinne, które maja wizję.

Wystartowała III edycja Konkursu Pomotor Przedsiębiorczości Rodzinnej. Konkurs popiera najbardziej wartościowe firmy rodzinne.
Jeśli jesteś dumny z rodzinnego charakteru swojej firmy i w odważny, kreatywny sposób podkreślasz to w działaniach promocyjnych zgłoś się do konkursu.

Nagroda Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej jest znakiem jakości, rzetelności i wiarygodności firmy rodzinnej. Wiąże się z charyzmą ich właścicieli, otwartością, zaangażowaniem rodziny i pracowników.

Zgłoś swój udział w konkursie – może to Twoja firma zostanie liderem w Konkursie Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej!

 

Do pobrania: Plakat KFR , Plakat KPP

Zachęcamy do uczestnictwa!