Szkolenie stacjonarne pt. „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”

Na prośbę naszego partnera DIG, zapraszamy na szkolenie stacjonarne pt. „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”, które odbędzie się już 28 listopada we Wrocławiu w hotelu Radisson Blu. Organizatorami szkolenia jest Dolnośląska Izba Gospodarcza, Krajowa Izba Gospodarcza oraz Amazon Polska.

Szkolenie to jest skierowane do firm MŚP z województwa dolnośląskiego, które są właścicielami marki, producentami lub resellerami, zainteresowanymi rozwojem sprzedaży na rynkach zagranicznych z wykorzystaniem kanałów e-commerce (cross-border e-commerce).

Data: 28 listopada 2023 r.

Miejsce: Hotel Radisson Blu, Wrocław

Agenda szkolenia oraz zapisy dla firm są dostępne na stronie: https://cross-border.pl/szkolenia/

Szkolenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Cezarego Przybylskiego. To wyjątkowe wydarzenie oraz tematyka, która jest niezwykle aktualna. Dzięki współpracy KIG z Amazon nasi przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie otrzymać wiedzę o sprzedaży na Amazon a także o pokrewnych tematach związanych z zagraniczną ekspansją.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!