Bezpłatny webinar: Dofinansowanie do udziału w targach i misjach gospodarczych dla MŚP

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze dotyczącym naboru Promocja polskich marek organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), które odbędzie się 22 października 2024 roku o godzinie 10:00 w formie on-line.

W trakcie godzinnego szkolenia, które odbędzie się 22 października 2024 roku o godzinie 10:00, nasz ekspert – Daria Wróbel – szczegółowo omówi dokumentację konkursową, w tym m.in. kwalifikowalność wydatków, zakres działań oraz poziom dofinansowania. Przedstawiony zostanie także proces składania wniosków aplikacyjnych.
Webinar to doskonała okazja, by zdobyć wiedzę, która pomoże Państwu skutecznie ubiegać się o środki na promocję swoich produktów i usług na rynkach międzynarodowych.

• Aby wziąć udział, należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.