Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Zapraszamy na webinarium w zakresie Programu Badań i Innowacji Horyzont Europa
Szkolenie zarzadzanie 02 scaled

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii w ramach projektu Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej zaprasza na webinarium pt. „Program Badań i Innowacji Horyzont Europa – Wszystko na temat zarządzania i rozliczania grantu na portalu Funding & Tender Opportunities”, które odbędzie się 30 września 2021 r. w godzinach 10.00 – 12.00 na platformie Clickmeeting.

Portal Funding & Tender Opportunities pozwala na zarządzanie przyznanym finansowaniem i to właśnie na portalu generują się raporty finansowe do uzupełnienia. W zależności od rodzaju projektu dostępne są różne opcje zarządzania danymi. O tym jak się nimi posługiwać, jak składać sprawozdania finansowe oraz jak dokumentować poniesione koszty, aby prawidłowo rozliczyć otrzymane środki, opowie nasza prelegentka Agata Bartoszewska – ekspert w zakresie finansów z RPK Poznań.

Termin: 30września 2021 r.

Czas trwania szkolenia: 10:00 – 12:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, Regionalny Punkt Kontaktowy

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Zgłoszenie na szkolenie: Aby wziąć udział w wydarzeniu, proszę kliknąć w link

Program webinarium:

  1. 10:00 – 10:15: rejestracja uczestników oraz kilka słów o wsparciu dla wnioskodawców oferowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy – Aneta Krzymowska, RPK Wrocław
  2. 10:15 – 11:30: wszystko na temat zarządzania i rozliczania grantu na portalu Funding & Tender Opportunities opowie Agata Bartoszewska – ekspert Regionalnego Punktu Kontaktowego w Poznaniu
  3. 11:30 – 12:00: Sesja pytań i odpowiedzi

Agata Bartoszewska od 1998 roku jest ekspertem Regionalnego Punktu Kontaktowego w Poznaniu, prowadzi konsultacje i wspiera potencjalnych beneficjentów Programów Ramowych w zakresie przygotowania i składania wniosków. Od wielu lat prowadzi szkolenia informacyjne i zajmuje się tematyką finansów (zasady finansowe, tworzenie budżetu, raportowanie, umowa grantowa).

Serdecznie zapraszamy naukowczynie i naukowców z regionu Dolnego Śląska zaangażowanych w tworzenie wniosków projektowych oraz zespoły administracyjne wspierające powstawanie wniosków na uczelniach i w instytutach badawczych w regionie!

 

Więcej informacji:

Aneta Krzymowska
tel. 71 320 41 96, e-mail: aneta.krzymowska@pwr.edu.pl

Katarzyna Banyś

tel. 71 320 21 89,  e-mail: katarzyna.banys@pwr.edu.pl