Zapraszamy na targi „PACTT Science Business Innovation EXPO 2022” (PSBI EXPO 2022)

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, jako Członek Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) zaprasza w dniach 18-19 maja 2022r. na targi „PACTT Science Business Innovation EXPO 2022” (PSBI EXPO 2022).

Organizatorem tragów jest: Politechnika Łódzka, Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii wraz z Ministerstwem Edukacji i Nauki.
PSBI EXPO 2022 to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, w którym to pierwszy raz wystawcami będą uczelnie wyższe, instytuty badawcze prezentujące ofertę swoich technologii i usług. Ponadto dzięki udziałowi funduszy inwestycyjnych, będziecie mogli zapoznać się z ofertą finansowania wdrożeń technologii do przemysłu.
  • Podczas PSBI EXPO 2022 zarówno przedstawiciele nauki jak i przemysłu będą mieli możliwość zapoznania się z aktualną ofertą funduszy stymulujących komercjalizację i transfer technologii oraz umożliwiających wdrożenia najnowocześniejszych rozwiązań w polskich przedsiębiorstwach. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania kontaktów polskiej nauki z przemysłem i funduszami inwestycyjnymi, które zaowocuje ciekawymi wdrożeniami do praktyki gospodarczej. Naszymi gośćmi będą również partnerzy biznesowi, którzy prowadzą już trwałą współpracę z uczelniami, a którzy na panelach tematycznych będą mogli podzielić się swoim doświadczeniem i rozwojem marki we współpracy ze światem nauki, co podkreśli szczególną rangę gospodarczą, społeczną i promocyjną wydarzenia.
  • Na panelach będą poruszane tematy z różnych branż przemysłu oraz zagadnienia dotyczące prowadzenia działalności w Polsce.
Więcej danych na stronie https://psbi.pl/