Webinarium pt. „Wykorzystaj trendy do wejścia na rynki zagraniczne”

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne webinarium pt. „Wykorzystaj trendy do wyjścia na rynki zagraniczne”, celem podniesienia konkurencyjności firm na rynku międzynarodowym.

Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych i zdobyć wiedzę w jaki sposób przygotować analizę potrzeb do eksportu i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra skoncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą przeanalizować potrzeby klientów na rynkach docelowych. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Więcej informacji na stronie: https://wctt.pwr.edu.pl/wydarzenie/webinarium-pt-wykorzystaj-trendy-do-wejscia-na-rynki-zagraniczne/

Międzynarodowa współpraca biznesowa
e-mail: een@pwr.edu.pl