Webinar: Własność intelektualna w biznesie

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej na prośbę partnera z Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu on-line „Własność intelektualna w biznesie”, które odbędzie się w dniu 21 października 2020 r. o godz. 10:00.

Właściwa ochrona własności intelektualnej zależy od wielkości i możliwości firmy, ale przede wszystkim od rodzaju działalności i posiadanych zasobów. Bardzo ważna jest odpowiednia identyfikacja własności, określenie długofalowej strategii i praca nad zwiększeniem wartości intelektualnej tak, aby jej posiadanie stanowiło istotną barierę wejścia dla konkurencji. Zastanówmy się więc wspólnie: czy w każdej firmie jest własność intelektualna?

Termin: 21 października 2020 r. o godz. 10:00

Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Enterprise Europe Network

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Prowadzący szkolenie:
Szkolenie poprowadzi konsultant sieci Enterprise Europe Network przy RCIiTT p. Tomasz Łyżwiński, specjalista od IPR

Więcej informacji na stronie