Projekt: Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie
startup 3267505 scaled e1602059600654

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej na prośbę partnerów z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie”.

„Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” to projekt skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski, którym zależy na rozwoju swojej działalności poprzez udział w zagranicznych zamówieniach publicznych lub zamówieniach publicznych organizacji międzynarodowych.

W ramach projektu zaplanowane jest kompleksowe i zindywidualizowane wsparcie w postaci:

• SZKOLENIA Z ZAGRANICZNYCH ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
    Każde przedsiębiorstwo, które zgłosi się do projektu będzie mogło wziąć udział w szkoleniu dotyczącym wybranych dwóch rynków międzynarodowych zamówień publicznych.

Łącznie, podczas wszystkich szkoleń, omówionych zostanie 40 rynków zagranicznych zamówień publicznych! Najbliższe szkolenie dotyczące rynków zamówień w ramach ONZ już w LISTOPADZIE 2020!

• INDYWIDUALNEGO DORADZTWA PRAWNEGO
    Doradztwo prawne, prowadzone przez ekspertów z dziedziny zamówień publicznych, ma na celu udzielenie profesjonalnej pomocy m.in. w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargu zagranicznym oraz omówienie konkretnych przypadków związanych z postępowaniem o zamówienie publiczne, którym zainteresowane jest przedsiębiorstwo.
  • WSPARCIA W ZAKRESIE POSZUKIWANIA INTERESUJĄCYCH POSTĘPOWAŃ
    Na bieżąco monitorujemy zagraniczne rynki zamówień pod kątem działalności naszych klientów i intersujących ich postępowań. W tym celu opracowaliśmy własną wyszukiwarkę zagranicznych zamówień.

Koszty:

• Koszt udziału w szkoleniu (1 dzień/ 6h) – 102,60 zł /osobę (pozostałe 70% wartości dofinansowane ze środków UE)
  • Koszt 1h doradztwa dla przedsiębiorstwa – 88,00 zł netto (pozostałe 80% wartości dofinansowane ze środków UE; w ramach projektu przewidziano średnio 20h doradztwa na jedno przedsiębiorstwo, ale możliwe jest skorzystanie z większej liczby godzin)

Weź udział w projekcie i…

• zwiększ konkurencyjność swojej firmy i kompetencje pracowników
  • dołącz do grona przedsiębiorców działających na arenie międzynarodowej
  • korzystaj z możliwości, jakie daje udział w zagranicznych przetargach
  • zdobywaj wiedzę od ekspertów
  • rozwiń swój biznes

W PROJEKCIE WEŹMIE UDZIAŁ TYLKO 250 MMŚP Z CAŁEJ POLSKI!

Dowiedz się więcej zzp.wgpr.pl

Kontakt:

Wielkopolska Grupa Prawnicza
Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.

ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań

tel.: + 48 (61) 850 12 33