Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Misja gospodarcza Dolnośląskich Instytucji Otoczenia Biznesu do Pragi
3

1Spotkanie w Ambasadzie RP w Czechach

Na zaproszenie Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej, przedstawiciel WCTT wziął udział w misji gospodarczej Dolnośląskich Instytucji Otoczenia Biznesu do Pragi. Jej celem było przede wszystkim zapoznanie się z możliwościami prowadzenia biznesu przez firmy z Dolnego Śląska na terenie Czech.

Podczas wizyty odbyły się spotkania m.in. z przedstawicielami Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu i polskich firm działających w Czechach, podczas których przedstawione były praktyczne aspekty wejścia na rynek czeski i prowadzenia tam biznesu. Odbyło się również spotkanie w Ambasadzie RP w Pradze, w którym uczestniczyły firmy z Czech, zainteresowane współpracą z Polską.

2Spotkanie w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIiH w Czechach

Misja była również okazją do nawiązania kontaktów z Ministerstwem Przemysłu i Handlu Republiki Czeskiej, Urzędem Krajskim Kraju Środkowoczeskiego (region partnerski Dolnego Śląska), a także kancelarią PETERKA & PARTNERS, która pomaga przedsiębiorcom w zakładaniu działalności na terenie Czech oraz Polskim Klubem Biznesu w Czechach.

3Spotkanie z przedstawicielem Polskiego Klubu Biznesu i Kancelarią Peterka&Partners

 

Firmy z Dolnego Śląska, zainteresowane wejściem i współpracą na rynku czeskim, które chciałby otrzymać więcej informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu.

Międzynarodowa współpraca biznesowa
Email: een@pwr.edu.pl
Tel.: +48 71 320 4187