Go to main content
Home page
Home page contrast-switcher
Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi – spotkanie regionalne we Wrocławiu
Fundusze europejskie PARP 1

Fundusze europejskie PARP 1

 

Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej jako partner Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w szóstym spotkaniu regionalnym pt. „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”. To wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu 24 maja!

 

Czekają na Ciebie najnowsze informacje na temat programów finansowanych ze środków europejskich, które oferują wsparcie dla rozwoju Twojego biznesu. Będziesz mógł/mogła poznać konkretne możliwości finansowania, zdobyć wiedzę o procesie aplikacyjnym oraz wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.

To spotkanie to nie tylko okazja do zdobycia informacji, ale także możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych i zbudowania relacji z ekspertami. Przyjdź i otwórz drzwi do rozwoju swojego biznesu, zdobywając środki finansowe na innowacje, rozwój produktów czy ekspansję na nowe rynki.

Nie przegap tego wyjątkowego spotkania! Zarezerwuj sobie czas i dołącz do przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwa przy wsparciu funduszy europejskich. Zgłoś swój udział już teraz i zainwestuj w przyszłość swojego biznesu!

Więcej informacji na temat rejestracji i szczegółów wydarzenia dostępnych jest na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Bądź gotowy na nowe możliwości i odkryj potencjał funduszy europejskich dla Twojej działalności!

 

Zachęcamy do rejestracji!