10.05 Wtorek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii ma przyjemność zaprosić na szkolenie on-line pt. „ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna”

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które planują złożyć wniosek aplikacyjny do programu Horyzont Europa. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jakie są możliwości udziału w programie Horyzont Europa oraz jak prawidłowo wypełnić część administracyjną wniosku (Application form – Part A).

UWAGA: Szkolenie dotyczące wypełnienia merytorycznej części wniosku (Technical description – Part B) odbędzie się 12 maja; aby wziąć w nim udział wymagana jest osobna rejestracja.

Termin: 10 maja 2022 roku

Czas trwania szkolenia: od 10:00 – 12:00

Organizator: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Horyzontalny Punkt Kontaktowy (HPK)

Miejsce: (Szkolenie online)

Zgłoszenie na szkolenie: Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Liczba miejsc ograniczona, o wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Banyś, specjalista ds. programów ramowych

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, bo finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach działalności Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Zachodnia.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.