23.02 Środa
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr oraz firma RekinySukcesu.pl, zapraszają firmy z Dolnego Śląska, na bezpłatne szkolenie (webinar) on-line pt. „Automatyzacja w marketingu. Wykorzystanie narzędzi informatycznych do zautomatyzowania działań marketingowych w Internecie i nie tylko”.

„Automatyzacja w marketingu” to 2-godzinny webinar, podczas którego postaramy się odpowiedzieć m.in. na poniższe zagadnienia:

1) Automatyzacja w procesie obsługi Klienta.
2) Automatyzacja w tworzeniu treści.
3) Automatyzacja w zarządzaniu stroną internetową.
4) Automatyzacja w kampaniach online.
5) Automatyzacja i optymalizacja pracy codziennej.

Jeżeli potrzebujesz automatyzacji, żeby tańszym kosztem wykonywać powtarzalne czynności marketingowe? Dzisiaj to wiedza, która potrafi zrobić różnicę.

Jeżeli potrzebujesz automatyzacji, żeby Twój marketing mógł pracować dla Ciebie, podczas gdy Ty skupiasz się na wykonywaniu swoich produktów bądź usług?

To szkolenie jest dla Ciebie lub Twoich pracowników! W szkoleniu mogą wziąć udział TYLKO firmy z Dolnego Śląska.

Termin: 23 lutego 2022 roku

Czas trwania szkolenia: od 10:00 – 12:00

Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Miejsce: Szkolenie online

Termin zgłaszania się mija w dniu 21.02 (poniedziałek) o godz. 15.00.

Zgłoszenie na szkolenie i uczestnictwo w nim:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu, proszę emailem wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres email, nazwa firmy, NIP firmy) na adres marcin.haremza@pwr.edu.pl.

Z danej firmy w szkoleniu może wziąć udział kilka osób, mogą do tego celu wykorzystać ten sam komputer, ale bardzo proszę, aby podać imiona i nazwiska tych osób w celu raportowania przez WCTT przeprowadzenia szkolenia.

Dla osób, które się zgłoszą na szkolenie, zostanie przygotowany zdalny dostęp do uczestnictwa, a wszystkie informacje zostaną wysłane na podanego przez Państwa emaila dzień przed szkoleniem

Ekspert prowadzący szkolenie:

Mateusz Biernacki – współwłaściciel, dyrektor ds. zarządzania i marketingu w firmie RekinySukcesu.pl zajmującej się marketingiem kreatywnym. Specjalista w zakresie mechanizmów reklamowych (m.in. Google Adwords), narzędzi mierzenia efektywności marketingu online (w tym Google Analytics), a także tworzenia nowych kanałów dotarcia do Klienta. Prowadził liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego m.in. dla mBanku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest twórcą filmów na Youtubie z cyklu #PoradnikMarketingowy.

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych!.