Szkolenie stacjonarne pt. „Zarządzanie prawami własności przemysłowej w praktyce – jak skutecznie zabezpieczyć swoją przewagę technologiczną oraz chronić markę swojego produktu”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr zaprasza firmy z Dolnego Śląska i Województwa opolskiego na bezpłatne szkolenie stacjonarne pt. „Zarządzanie prawami własności przemysłowej w praktyce – jak skutecznie zabezpieczyć swoją przewagę technologiczną oraz chronić markę swojego produktu” celem podniesienia konkurencyjności firmy na rynku krajowym i międzynarodowym”.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu:

1. Zwiększenie świadomości: Szkolenie pozwali na lepsze zrozumienie różnych rodzajów praw własności przemysłowej, co umożliwia efektywne zarządzanie aktywami intelektualnymi.
  2. Poprawa konkurencyjności: Pomoże w zabezpieczeniu praw własności intelektualnej, co zwiększa konkurencyjność firm na rynku krajowym i międzynarodowym.
  3. Ochrona innowacji: Pokaże, jak skutecznie chronić innowacje poprzez uzyskiwanie patentów lub wzorów użytkowych, zapewniając ochronę przed naruszeniami.
  4. Ochrona marki: Prelegenci omówią kwestie związane z ochroną znaków towarowych i wzorów przemysłowych, co jest istotne dla budowania marki firmy i produktów.
  5. Wsparcie finansowe: Uczestnicy zostaną poinformowani o możliwości uzyskania dofinansowania kosztów urzędowych zgłoszenia znaków towarowych dla małych i średnich firm, co pomaga w obniżeniu kosztów związanych z ochroną praw własności intelektualnej.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji za pośrednictwem strony.

Serdecznie zapraszany do zapisów.