Szkolenie online pt. „Komercjalizacja wyników badań naukowych w programie Horyzont Europa”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr oraz Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Komercjalizacja wyników badań naukowych w programie Horyzont Europa”. Wydarzenie będzie miało charakter on-line i odbędzie się 14 marca br. w godz. 10:00 – 12:00.

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo – Zachodnia zaprasza pracowników naukowych, doktorantów oraz personel obsługujący projekty badawcze w szkołach wyższych i innych jednostkach naukowych.
Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane podstawowe informacje dotyczące komercjalizacji wyników badań naukowych.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!