Spotkanie stacjonarne pt. „Praktyczne rozwiązania ubezpieczeniowe w świetle nowych przepisów dla firm działających na rynku międzynarodowym”.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej i Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszają firmy z Dolnego Śląska na bezpłatne szkolenie poświęcone aktualnym zmianom w przepisach dotyczących dokumentów ubezpieczeniowych dla pracodawców działających międzynarodowo. Celem spotkania jest zwiększenie efektywności działalności firm w otoczeniu międzynarodowym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu i wymiany wiedzy na temat nowych przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych pracowników międzynarodowych.

Data: 12 kwietnia 2024 r.

Godzina: 10:00-14:45

Miejsce: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, ul. Smoluchowskiego 48, Wrocław
bud. B11, sala 12

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji na szkolenie za pośrednictwem strony.

Zapraszamy do rejestracji!