27.06 Czwartek
WCTT

Zapraszamy na szkolenie „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”, które odbędzie się 27 czerwca we Wrocławiu.

Podczas szkolenia ekspert Google zademonstruje zestaw bezpłatnych narzędzi dostępnych online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy.

Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

• analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych

Po szkoleniu będzie możliwość zapisania się na bezpłatne, indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które zostaną przeprowadzone w siedzibie Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii PWr w innym terminie.

Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez zestaw kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne. Konsultacje będą trwały 1-1,5 godz., w zależności od indywidualnych potrzeb.

Termin: 27 czerwca 2019 (czwartek), 11:00-13:00

Organizator: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Enterprise Europe Network

Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii,
sala seminaryjna nr 21 (II piętro), ul. Smoluchowskiego 48 we Wrocławiu

Ekspert prowadzący szkolenie:

Marek Jakubicki – Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym. Pasję w tej dziedzinie odkrył reklamując w Internecie własną firmę. Ciągle uczy się czegoś nowego i dużo czyta, gdyż woli uczyć się na cudzych błędach, zamiast na swoich.

Informacje dodatkowe:

• liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona,
  • z danej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby,
  • o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń,
  • szkolenie jest adresowane TYLKO do firm z Dolnego Śląska lub posiadających oddział na Dolnym Śląsku,
  • jeżeli ktoś z Państwa znajomych mógłby być zainteresowany tym szkoleniem, to proszę o przekazanie mu tej informacji.

Zgłoszenie na szkolenie:

Poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres tomasz.kryda@pwr.edu.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24.06.2019 (czwartek).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

Więcej informacji:

Tomasz Kryda