Go to main content
W okresie zagrożenia epidemicznego oraz zgodnie z decyzją Dyrektora WCTT pracownicy Centrum będą pracować w trybie zdalnym. Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną. Wszystkie wydarzenia realizowane w naszym Centrum zostają wstrzymane i będą w miarę możliwości realizowane online w postaci webinariów.
Home page
Home page contrast-switcher
Naukowe wyjazdy zagraniczne

Regionalne Centrum Informacji dla Naukowców Euraxess.

Jeżeli jesteś naukowcem i szukasz pomocy w kwestiach prawno-administracyjnych dotyczących wyjazdu, przyjazdu do danego kraju europejskiego oraz tych, związanych z życiem codziennym, np. opieką medyczną, zakwaterowaniem, znalezieniem przedszkola dla dzieci lub nauką języka – zapraszamy do naszego Centrum Informacji EURAXESS.

Centrum świadczy bezpłatną pomoc i udziela informacji zarówno indywidualnym naukowcom wyjeżdżającym z Polski, przyjeżdżającym do Polski, jak również instytucjom zaangażowanym we współpracę z nimi.

Działalność konsultantów EURAXESS we Wrocławiu obejmuje:

  • wyszukiwanie ofert stypendialnych w obrębie zagranicznych programów badawczo-szkoleniowych,
  • pomoc w dopełnieniu formalności prawno-administracyjnych związanych z zagranicznymi wyjazdami polskich naukowców, jak również z pobytem w naszym kraju zagranicznych gości,
  • pomoc instytucjom naukowym w regionie w kwestiach formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem zagranicznego naukowca.

Działalność Euraxess w Polsce jest finansowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 


Kontakt:

 

Elżbieta Olejnik

(stypendia i granty indywidualne)
tel. 71 320 41 96, e-mail: elzbieta.olejnik@pwr.edu.pl

News
letter
Newsletter

Zostaw nam swoje dane, a poinformujemy Cię o nowościach i ofertach technologicznych