28.01 Czwartek
on-line

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. „EXPORT SUPPORT WEBINAR ON FOOD SECTOR. The EU-Japan Economic Partnership Agreement (EPA), które odbędzie się 28 stycznia 2021r.

Serdecznie zapraszamy firmy z branży spożywczej lub zainteresowane współpracą z Japonią, na bezpłatne e-szkolenie organizowane przez Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu Enterprise Europe Network.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim

Termin: 28 stycznia 2021 (czwartek) w godzinach: 10:30 -13:00

Miejsce: Szkolenie online, przed własnym komputerem w możliwie najbardziej komfortowych warunkach

Agenda: plik do pobrania

Ekspert prowadzący szkolenie:

Ms. C. Nakabayashi pracował w Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłu (UNIDO) w Wiedniu oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) w Rzymie, a także w japońskich agencjach rządowych zajmujących się programami ODA w Japonii. Jest licencjonowanym wykładowcą z zakresu zarządzania biznesem dla firm produkcyjnych i usługowych. Obecnie mieszka w Brukseli i Tokio, gdzie prowadzi konsultacje i wykłady.

Yvan Van Eesbeek przez ponad 25 lat pracował w Komisji Europejskiej, głównie w departamentach zajmujących się międzynarodowymi negocjacjami handlowymi w dziedzinie rolnictwa. Obecnie pracuje jako niezależny ekspert w Centrum Współpracy Przemysłowej UE-Japonia.

Zgłoszenie na szkolenie:

Poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w linku: Registration Form for Wroclaw Webinar on 28 January 2021 | EU-Japan (eu-japan.eu)

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 22 stycznia 2021

Dodatkowe informacje: